Densham House By Blue Skies Stays

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers

Locatie

    De 3-slaapkamer Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees villa ligt op 5 minuten lopen van St Cuthbert's Church en biedt snelle toegang tot bezienswaardigheden in de buurt.

    Dit vakantiehuis is op een paar stappen verwijderd van United Reformed Church of St Andrew and St George en op 5 km van de luchthaven Durham Tees Valley gesitueerd. Deze 3-badkamer villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals Ropner Park, op 850 meter afstand. Densham House By Blue Skies Stays villa is gelegen op afstand van 6 km van het Eston Nab en binnen 10 minuten loopafstand van uitgaansgelegenheden zoals ARC Theatre & Arts Centre.

    Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een wasmachine. Er zijn ook toiletartikelen en handdoeken.

    Densham House By Blue Skies Stays villa is uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei, evenals een complete keuken. Gasten kunnen genieten van gezonde maaltijden in Caruso, gesitueerd op 250 meter afstand. De dichtstbijzijnde bushalte is Denshams Corner, binnen 5 minuten wandelen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees

    Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een wasmachine. Er zijn ook toiletartikelen en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Buitenkant foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Keuken foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Buitenkant foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Bedden foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Buitenkant foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Interieur foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Keuken foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Buitenkant foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Buitenkant foto Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees Buitenkant foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Densham House By Blue Skies Stays villa een keuken?
      Ja, in Densham House By Blue Skies Stays villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Is dit vakantiehuis huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar dit vakantiehuis.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Densham House By Blue Skies Stays Stockton-on-Tees